• HOME
  • Studenci
  • Praktyki zawodowe

Praktyki zawodowe

“Praktyki Zawodowe – poszukiwani wolontariusze”

 

UWAGA – 3 rok FA, 2 rok FA oraz 2 rok FAH

PRAKTYKI ZAWODOWE

Osoby odbywające PZ w tym semestrze w Książnicy Podlaskiej zaproszone są na spotkanie organizacyjne do Książnicy (ul. Skłodowskiej), sala Książniczka, IIp., 15.02, godz. 13.30.

 

Spotkanie poprowadzi p. Bogumiła Maleszewska.

 

Na spotkanie należy przygotować dwa wypełnione egzemplarze Umowy o PZ (formularz  w naszym punkcie ksero), uzyskać podpis p. Maleszewskiej  (organizator PZ) i dostarczyć do mnie (opiekun PZ).

 

Wszyscy studenci odbywający PZ powinni posiadać ubezpieczenie (NW). Osoby ubezpieczone, proszę o kopię do mnie przed rozpoczęciem praktyki. Osoby, które nie mają ubezpieczenia mogą to zrobić przez Uczelnię (dane – imię, nazwisko, rok, adres, termin PZ – proszę przesłać na adres a.lazarecka@uwb.edu.pl (dotyczy studentów 2 i 3 rok FA); w tytule wpisujemy “Praktyki Zawodowe, nazwisko i dane do ubezpieczenia”.

 

Anna Dziok-Łazarecka

UWAGA!

PRAKTYKI ZAWODOWE

W związku ze zbliżającym się okresem realizacji PZ (GRUDZIEŃ i STYCZEŃ) proszę osoby, które będą ubezpieczały się przez Uczelnię o podanie (wyłącznie w formie elektronicznej) następujących danych osobowych.

  1. nazwisko i imiona
  2. numer pesel
  3. adres zamieszkania
  4. kierunek studiów
  5. okres odbywania praktyk (od… do…). UWAGA: należy podać daty, które ustalone zostały w instytucją przyjmującą i wpisane są na Umowie PZ.

 

Proszę o przesłanie ww. danych na mój adres mailowy a.lazarecka@uwb.edu.pl. W tytule proszę wpisać „Praktyki Zawodowe – dane studenta do ubezpieczenia”

Komunikat dla studentów FA, 3 rok (opiekun PZ Anna Dziok-Łazarecka):

1. Dokumenty przyjmowane są w ciagu 5. sem. w miesiącach GRUDZIEŃ i STYCZEŃ, czwartki godz. 9:30-9:45. Ostateczny termin składania dokumentów – 18.01.2018 
2. Osoby rozliczające się na podst. “Umowy” obowiązane są dostarczyć 2 oryginalne UZUPEŁNIONE egzemplarze.
3. Umowy o pracę, wolontariat, zaświadczenia, itp. – proszę przynosić kopie.
4. Przyjmowane będą WYŁĄCZNIE kompletne dokumenty.