Program Erasmus + Rekrutacja na semestr zimowy i letni r. ak. 2019/2020

Program Erasmus +

Rekrutacja na semestr zimowy i letni r. ak. 2019/2020

Rekrutacja na stypendialny wyjazd* dla studentów FA, FAH, FAR, FAN, FATR (studia pierwszego i drugiego stopnia) na studia zagraniczne w ramach programu Erasmus+. Do wyboru są następujące instytucje:

UNIVERSIDAD DE CASTILLA-LA MANCHA E  CIUDA-R01 Hiszpania 4 miejsca
UNIVERSIDAD DE MALAGA E MALAGA01 Hiszpania 2 miejsca
TALLINNA ÜLIKOOL EE TALLINN05 Estonia 1 miejsce
UNIVERSITA DEGLI STUDI DI CAGLIARI I  CAGLIAR01 Włochy 4 miejsca
LITHUANIAN UNIVERSITY OF EDUCATIONAL SCIENCES LT VILNIUS04 Litwa 1 miejsce
VYTAUTAS MAGNUS UNIVERSITY LT KAUNAS01 Litwa 2 miejsca
UNIVERSIDADE DE LISBOA P LISBOA109 Portugalia 1 miejsce
CANKIRI KARATEKIN UNIVERSITY TR CANKIRI01 Turcja 4 miejsca
KOCAELI UNIVERSITY TR KOCAELI02 Turcja 2 miejsca
JOSIP JURAJ STROSSMAYER UNIVERSITY OF OSIJEK HR OSIJEK01 Chorwacja 2 miejsca
EUROPEAN UNIVERSITY CYPRUS CY NICOSIA24 Cypr 1 miejsce (tylko studia licencjackie)

Studenci zainteresowani wyjazdem muszą zapoznać się z ofertą wybranej uczelni na jej stronie. Spotkanie informacyjne odbędzie się 14 marca 2019 o godz. 9:45 w s.6. Wypełniony formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie UwB w zakładce Erasmus+) oraz zaświadczenie o średniej ocen uzyskane w Dziekanacie Wydziału Filologicznego (studentów II i III roku obowiązuje zaświadczenie za rok ubiegły, zaś studentów I roku za pierwszy semestr) należy złożyć w Sekretariacie Instytutu Neofilologii do 26 marca 2019, do godz. 12:00. Pomoc w wypełnianiu formularza można uzyskać 21 marca 2019 w godz. 9:45-11:15 (s. 6).

Rozmowa rekrutacyjna odbędzie się 28 marca 2019 o godz. 9:45 w s. 6. Obecność kandydatów obowiązkowa!

Dr Weronika Łaszkiewicz

Koordynator Erasmus+ sekcji angielskiej Instytutu Neofilologii

* Wyjazdy ostatecznie będą zależne od ilości środków finansowych dostępnych w programie.