Aktualności - archiwum

IV Edycja Szkoły Prawa Francuskiego realizowana przy udziale Université Catholique de Louvain

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IV edycji Szkoły Prawa Francuskiego na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, realizowanej przy udziale Université Catholique de Louvain. To niezwykła okazja na zdobycie wiedzy na temat gałęzi prawa francuskiego oraz do uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez wykładowców z zagranicznych uczelni!
W ramach inicjatywy planowanych jest 16 godzin zajęć z prawniczego języka francuskiego oraz 12 godzin zajęć z poszczególnych dziedzin prawa francuskiego. Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie chęci partycypacji na adres mailowy: prawofrancuskie@uwb.edu.pl
Termin przyjmowania zgłoszeń mija 15 lutego 2019 r.
Warunkiem uczestnictwa jest dobra znajomość języka francuskiego.
Koszt udziału w programie wynosi  200 zł (opłata na wskazane konto przed rozpoczęciem zajęć). Wszyscy uczestnicy Szkoły Prawa Francuskiego otrzymają certyfikaty na zakończenie.