Program Erasmus + Rekrutacja uzupełniająca na semestr letni r. ak. 2018/2019

Program Erasmus +

Rekrutacja uzupełniająca na semestr letni r. ak. 2018/2019

Rekrutacja na stypendialny wyjazd* dla studentów:

II i III roku fil. angielskiej / fil. angielskiej z hiszpańskim / fil. angielskiej z rosyjskim / fil. angielskiej z niemieckim (studia licencjackie)

I i II roku fil. angielskiej oraz fil. angielskiej z elementami translatoryki (studia magisterskie)

na studia zagraniczne w ramach programu Erasmus+ odbędzie się 23 października 2018 (wtorek) o godz. 16:00 w pokoju 6.  Obecność kandydatów obowiązkowa!

Do wyboru są następujące uczelnie:

UNIVERSIDAD DE CASTILLA-LA MANCHA E  CIUDA-R01 Hiszpania 3 miejsca
UNIVERSITA DEGLI STUDI DI CAGLIARI I  CAGLIAR01 Włochy 3 miejsca
JOSIP JURAJ STROSSMAYER UNIVERSITY OF OSIJEK HR OSIJEK01 Chorwacja   1 miejsce
LITHUANIAN UNIVERSITY OF EDUCATIONAL SCIENCES LT VILNIUS04 Litwa 1 miejsce
VYTAUTAS MAGNUS UNIVERSITY LT KAUNAS01 Litwa 1 miejsce
EUROPEAN UNIVERSITY CYPRUS CY NICOSIA24 Cypr 1 miejsce (tylko studia licencjackie)
CANKIRI KARATEKIN UNIVERSITY TR CANKIRI01 Turcja 4 miejsca

Wypełnione formularze zgłoszeniowe (dostępne na stronie UwB w zakładce Erasmus+/Wyjazdy studentów/Studia) oraz zaświadczenie o średniej ocen za rok akademicki 2017/2018 (pobrane z Dziekanatu Wydziału Filologicznego) należy złożyć w Sekretariacie Instytutu Neofilologii do 22 października 2018, do godz. 12:00.

Spotkanie informacyjne dla studentów zainteresowanych wyjazdem odbędzie się               11 października 2018 (czwartek) o godz. 11:15-11:30 w s. 6.

Dr Weronika Łaszkiewicz

Koordynator Erasmus+ sekcji angielskiej Instytutu Neofilologii

* Wyjazdy ostatecznie będą zależne od ilości środków finansowych dostępnych w programie.