Aktualności - archiwum

STUDENCKIE NAUKOWE KOŁO JĘZYKOZNAWCZE przy Zakładzie Języka Angielskiego Instytutu Neofilologii UwB

STUDENCKIE NAUKOWE KOŁO JĘZYKOZNAWCZE

przy Zakładzie Języka Angielskiego Instytutu Neofilologii UwB

 

INFORMACJA O POWSTANIU KOŁA I ZAPROSZENIE

DO UCZESTNICTWA

 

Marzysz o karierze naukowej po studiach?

Po co czekać? Już teraz możesz zacząć zdobywać doświadczenie, budować kontakty w środowisku akademickim, zyskać wiedzę niezbędną do prowadzenia badań, zbierania i opisywania danych, przedstawiania wyników. Możesz także nauczyć się wielu kwestii organizacyjnych – na przykład jak przygotować konferencję naukową, wykład, seminarium czy prezentację.  Będziesz mieć możliwość uczestniczenia w eksperymentach naukowych, przedstawiania swoich prac na konferencjach studencko-doktoranckich i publikowania ich. Dowiesz się, jak wykorzystać swoje umiejętności na rynku pracy – czy wiedziałeś, że wykwalifikowany lingwista to obecnie jedna z najlepiej opłacanych profesji?

Nawet jeśli praca naukowa to kwestia tak odległa, że jeszcze o niej nie myślisz, a sen z powiek spędza Ci napisanie licencjatu lub magisterki – rozpocznij działalność w studenckim naukowym kole językoznawczym – a być może nawet się nie obejrzysz, gdy będziesz mieć określony świetny temat i większość swojej rozprawy?

Zapraszamy na spotkania koła językoznawczego, które będą odbywać się regularnie od października roku akademickiego 2017/2018. Oferujemy ciekawe zajęcia praktyczne, spotkania z naukowcami, wykłady osób reprezentujących różne dyscypliny językoznawcze. Językoznawstwo jest ciekawe! Przekonaj się! Tymczasem już teraz możesz zgłosić chęć uczestnictwa u opiekunów Koła – dołącz do nas!

Czekamy na Ciebie J

 

Kontakt i informacje szczegółowe:

Opiekun: mgr Aleksandra Kowalewska Buraczewska   olakowalewska@interia.pl

Sekretarz: Katarzyna Lach

lach.katarzyna@gmail.com

Koło będzie działać od roku akademickiego 2017/2018  przy Zakładzie Języka Angielskiego pod naukową opieką dr Daniela Karczewskiego i mgr Aleksandry Kowalewskiej-Buraczewskiej