UWAGA – 3 rok FA, 2 rok FA oraz 2 rok FAH PRAKTYKI ZAWODOWE

UWAGA – 3 rok FA, 2 rok FA oraz 2 rok FAH

PRAKTYKI ZAWODOWE

Osoby odbywające PZ w tym semestrze w Książnicy Podlaskiej zaproszone są na spotkanie organizacyjne do Książnicy (ul. Skłodowskiej), sala Książniczka, IIp., 15.02, godz. 13.30.

Spotkanie poprowadzi p. Bogumiła Maleszewska.

Na spotkanie należy przygotować dwa wypełnione egzemplarze Umowy o PZ (formularz  w naszym punkcie ksero), uzyskać podpis p. Maleszewskiej  (organizator PZ) i dostarczyć do mnie (opiekun PZ).

Wszyscy studenci odbywający PZ powinni posiadać ubezpieczenie (NW). Osoby ubezpieczone, proszę o kopię do mnie przed rozpoczęciem praktyki. Osoby, które nie mają ubezpieczenia mogą to zrobić przez Uczelnię (dane – imię, nazwisko, rok, adres, termin PZ – proszę przesłać na adres a.lazarecka@uwb.edu.pl (dotyczy studentów 2 i 3 rok FA); w tytule wpisujemy “Praktyki Zawodowe, nazwisko i dane do ubezpieczenia”.

Anna Dziok-Łazarecka