Ogólnopolska Konferencja Naukowa Fantastyka a realizm: wokół aktualności konwencji

Fantastyka a realizm: wokół aktualności konwencji

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na obrady ogólnopolskiej konferencji naukowej Fantastyka a realizm: wokół aktualności konwencji, która będzie miała miejsce w Książnicy Podlaskiej w Białymstoku w dniach 16-17 listopada 2017 roku. Organizatorami konferencji są: Komitet Organizacyjny: Interdyscyplinarny Zespół Badań nad Fantastyką Weronika Biegluk-Leś dr Sylwia Borowska-Szerszun dr Mariusz Leś dr Weronika Łaszkiewicz dr Piotr Stasiewicz dr Karolina Wierel mgr Ewelina Feldman-Kołodziejuk mgr Rafał Modzelewski, Instytut Filologii Polskiej Instytut Neofilologii Międzywydziałowy Instytut Kulturoznawstwa i Sztuki Wydział Filologiczny Uniwersytet w Białymstoku Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku. Program znajduje się w załączniku.
Z wyrazami szacunku,