Program Erasmus + Rekrutacja na semestr zimowy i letni roku akademickiego 2017/2018 dla studentów filologii angielskiej

Rekrutacja na stypendialny wyjazd dla studentów:

II roku filologii angielskiej (studia licencjackie FA, FAH, FAR)

I roku filologii angielskiej (studia magisterskie FA oraz FA z elementami translatoryki)

na studia zagraniczne w ramach programu Erasmus+ odbędzie się 10 marca 2017 o godz. 13:15-14:00 w pokoju 6.  Obecność kandydatów obowiązkowa!

Do wyboru:

UNIVERSIDAD DE CASTILLA-LA MANCHA E  CIUDA-R01 Hiszpania 4 miejsca
TALLINNA ÜLIKOOL EE TALLINN05 Estonia 1 miejsce
UNIVERSITA DEGLI STUDI DI CAGLIARI I  CAGLIAR01 Włochy 4 miejsca
LITHUANIAN UNIVERSITY OF EDUCATIONAL SCIENCES LT VILNIUS04 Litwa 1 miejsce
UNIVERSIDADE DE LISBOA P LISBOA109 (dawniej P LISBOA02) Portugalia 1 miejsce

Wypełnione formularze zgłoszeniowe (dostępne na stronie Instytutu Neofilologii w zakładce Erasmus+) oraz zaświadczenie o średniej ocen uzyskane w Dziekanacie Wydziału Filologicznego (studentów II roku studiów licencjackich obowiązuje zaświadczenie za rok ubiegły, zaś studentów I roku studiów magisterskich za pierwszy semestr) należy złożyć w Sekretariacie Instytutu Neofilologii do 8 marca 2017, do godz. 12:00.

Spotkanie informacyjne dla studentów zainteresowanych wyjazdem odbędzie się 2 marca 2017 o godz. 16:45 w s. 13.

Dr Weronika Łaszkiewicz

Koordynator Erasmus+