Aktualności - archiwum

Wirtualny Salon “E-Campus do Francji”: 16 XI – 27 XI 2015

Jesteś licealistą, studentem lub absolwentem? Poszukujesz pracy lub stażu? Planujesz swoją karierę lub studia? Ten Salon jest dla Ciebie!

Salon Wirtualny www.e-campusdofrancji.pl proponuje dostęp do interaktywnych modułów z udziałem 35 szkół francuskich i 7 firm:

• Odwiedź Salon Wirtualny i zapoznaj się z informacjami na temat studiów we Francji, podwójnych dyplomów francusko-polskich, stypendiów, zakwaterowania oraz kosztów życia we Francji,
  • Odkryj ofertę uczelni francuskich uczestniczących w Salonie i weź udział w czatach tematycznych na żywo z przedstawicielami szkół,
  • Zapoznaj się z ofertami staży i pracy firm obecnych na Salonie, pozostaw swoje CV i weź udział w czatach na żywo z potencjalnym pracodawcą!

Dołącz do nas już dziś na stronie: http://www.e-campusdofrancji.pl/

Zarejestruj się na stronie i weź udział w losowaniu biletu lotniczego w dwie strony do Francji!

Zaplanuj swoje studia lub aplikuj o pracę lub staż nie wychodząc z domu!

Wydarzenie na Facebooku